OblastiGenerování žádosti o certifikát PostSignum

Upozornění: na pobočkách již nejsou akceptovány flash disky s žádostí o certifikát. Certifikát lze vydat pouze na základě předloženého ID žádosti. Pokud máte vygenerovaný request (PKCS#10) v souboru, musíte tento soubor pomocí webového formuláře vložit do systému PostSignum a tím získáte ID žádosti

On-Line generování žádosti o vydání certifikátu

On-line generování žádosti o certifikát není na používaném operačním systému dostupné.

Off-Line generování žádosti o vydání certifikátu

Pro generování žádosti o vydání certifikátu na jiných operačních systémech než Windows.


Vydání prvotního komerčního certifikátu elektronicky

O vydání prvotního komerčního certifikátu si můžete požádat bez návštěvy pobočky České pošty. Podmínkou je, že žadatel je držitelem platného osobního kvalifikovaného certifikátu PostSignum a požádal o zavedení údajů pro komerční certifikát do našeho systému.

Pro vytvoření žádosti o certifikát můžete využít On-line průvodce nebo žádost jednoduše odeslat elektronicky podepsaným e-mailem.

Obnova certifikátu

O vydání následného certifikátu si můžete požádat bez návštěvy pobočky České pošty. Podmínkou je, že obnovovaný certifikát je stále platný.

Pro vytvoření žádosti o certifikát můžete využít On-line průvodce nebo žádost jednoduše odeslat elektronicky podepsaným e-mailem.

Testovací certifikát

Pro otestování funkčnosti certifikátů PostSignum v používaných aplikacích můžete využít vydání testovacího certifikátu. Certifikát je vydávaný s platností 30 dní.

Užitečné programy


© 2010 Česká pošta | Důvěryhodný seznam EU | Mapa Stránek | Prohlášení o přístupnosti | Zákaznická podpora  | RSS